آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۲۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
به گزارش خبرنگار «فیدوس» وزیر بهداشت گفت: مسئولان عالی نظام کوچکترین تفاوتی میان مردم شیعه و سنی کشور قائل نیستند و معتقدیم که همه ملت ایران به عنوان ستون‌های خیمه اسلام باید به صورت متحد و یکصدا با هم به‌دنبال پایداری شریعت اسلام باشیم.
به گزارش فیدوس، سیدحسن قاضی‌زاده‌ هاشمی ظهر امروز در جمع مردم و مسئولان خاش اظهار داشت: مسئولان عالی نظام کوچکترین تفاوتی میان مردم شیعه و سنی کشور قائل نیستند و معتقدیم که همه ملت ایران به عنوان ستون‌های خیمه اسلام باید به صورت متحد و یکصدا با‌هم به‌دنبال پایداری شریعت اسلام باشیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تشکر از نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت یازدهم  با درایت و منطق و بدون کوچکترین عقب‌نشینی از آرمان‌های شهدا، امام شهدا و منویات رهبر انقلاب توانست با زبان لین با مسلمانان جهان و منطقه و با احترام متقابل با کشورهای دیگر ارتباط برقرار کند که موضوع برجام نیز در همین راستا بود.

هاشمی خاطرنشان کرد: آن عده‌ای که همواره به دنبال ناامید کردن مردم هستند و آیه یاس می‌خوانند، با توجه به فرمایشات صریح رهبر معظم انقلاب، در پازل دشمن حرکت می‌کنند.

وی با اظهار اینکه سیستان و بلوچستان داشته‌های بسیاری دارد که در طول تاریخ مغفول مانده، از این استان به عنوان محور توسعه یاد کرد و گفت: توسعه زمانی رخ می‌دهد که امنیت و تحریم باشد و زمینه سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی و رونق تولید و اشتغال فراهم شود و این همان مسئله‌ای است که دولت دنبال می‌کند.
منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END