آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۹۹۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
به گزارش خبرنگار اجتماعی «فیدوس» رییس جمعیت هلال احمر شهرستان شاهرود از نجات خانواده ای که از شب پیش در جنگل ابر گم شده بودند، خبر داد.
حسین باقری صبح شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اعلام این خبر افزود: برای یافتن این هم وطنان علاوه بر نیروهای هلال احمر، تیم هایی از شهرداری و آتش نشانی شاهرود، منابع طبیعی، خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شاهرود و همچنین اهالی روستای ابر بسیج شدند.
وی با بیان اینکه نیروهای امدادی ساعت 3:30 بامداد شنبه موفق به یافتن آنان شدند، اضافه کرد: خوشبختانه هیچ یک از این سه نفربا مشکلی رو به رو نبودند و فقط فردی که کمی مسن تر بود از ناحیه پا دچار سرمازدگی شده و به بیمارستان منتقل شد.
باقری یادآور شد: خودروهای برف روب و گریدر شهرداری و شرکت خطوط لوله نفت شاهرود نیز برای بازگشایی مسیر و دست یابی به گم شدگان به این منطقه فرستاده شده بودند.
همچنین مسوول امداد و نجات جمعیت هلال احمر شاهرود با اشاره به فرستادن 13 نفر از ن اقری یادآور شد: خودروهای برف روب و گریدر شهرداری و شرکت خطوط لوله نفت شاهرود نیز برای بازگشایی مسیر و دست یابی به گم شدگان به این منطقه فرستاده شده بودند. یروهای امدادی با تجهیزات کامل این مجموعه برای کمک رسانی در حادثه برخورد دو قطار، گفت: با توجه به دور بودن از محل حادثه این نیروها زمانی رسیدند که مصدومان جا به جا شده بودند و بنابراین در انتقال اجساد فوت شدگان تا ساعت هشت شب با دیگر نیروهای استان همکاری کردند.
منبع: ایرنا
Histats.com START (standard) Histats.com END