آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۹۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸
به گزارش خبرنگار اجتماعی «فیدوس» رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالوس گفت که تردد در جاده چالوس - کرج با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
زمان اکبرپور طاهر چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : با وجود ریزش برف سنگین و درپی آن سرما و یخبندان ، این محور مواصلاتی کوهستانی مازندران تاکنون با تلاش راهداران باز مانده و مشکلی برای تردد خودروها نداشته است.
وی گفت : گروههای راهداری از شب گذشته تاکنون به طور مداوم مشغول عملیات نمک پاشی و برفروبی هستند و با تلاش های بی وقفه اجازه ندادند که این مسیر ارتباطی به روی مسافران عبوری بسته شود.
او افزود : هم اینک در مناطق بالادست مانند کندوان و سیاه بیشه شاهد بند آمدن برف هستیم اما در مناطق پایین دست از جمله مرزن آباد و حتی شهر چالوس ریزش برف همچنان ادامه دارد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت : آمد و شد خودروها در بقیه راههای ارتباطی حوزه کوهستانی منطقه بویژه مسیر مرزن آباد - کلاردشت ، کلاردشت - عباس آباد و نیز مسیرهای اصلی و فرعی بخش مرزن آباد نیز برقراراست ولی به علت حجم زیاد برف تردد به کندی انجام می گیرد.
بر اساس اعلام هواشناسی مازندران ، بارش متناوب برف و باران تا عصر پنجشنبه در نقاط کوهستانی و جلگه ای استان ادامه می یابد .
حدود نیمی از طول مسیر حدود 170 کیلومتری جاده کرج - چالوس جزو حوزه استحفاظی مازندران است.
منبع: ایرنا
برچسب ها: فیدوس ، راه ، زنجیر چرخ ، کرج ، چالوس
Histats.com START (standard) Histats.com END