آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۸۷۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
همایون یوسفی نماینده مردم اهواز در گفتگوی اختصاصی با فیدوس مطرح کرد
انتشار نامه معاونت گمرک در امور مناطق آزاد پیرامون ممنوعیت تردد خودروهای پلاک مناطق آزاد و لغو مرخصی آنها واکنش های فراوانی بر انگیخت...
این نامه اجرایی نیست/مطالبه مردم در خصوص تردد خودروها را دنبال می‌کنم
همایون یوسفی نماینده مردم اهواز و خوزستان در مجلس شورای اسلامی طی 
گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری فیدوس به موضوع انتشار نامه‌ای از سوی دبیرخانه مناطق آزاد در خصوص محدودید تردد خودروها و لغو یک جانبه و غیر قانونی آن از سوی گمرک واکنش نشان داد.
این نماینده اصلاح‌طلب مجلس در پاسخ به پرسش خبرنگار فیدوس پیرامون چرایی انتشار این نامه گفت:فارغ از اثرات مثبت یا منفی که این مساله در بعضی حوزه ها می تواند داشته باشد، باید در نظر گرفت که مردم خوزستان که سالها طعم تلخ جنگ و مهاجرت را کشیده اند و از طرفی در شرایط آب و هوایی بسیار نامناسب زندگی می کنند و مستحق بهره مندی از چنین تسهیلاتی هستند.
همچنین نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: مصوبه‌ای که موضعیت قانونی دارد و جزء قوانین مناطق آزاد می‌باشد را یک معاونت در گمرک جمهوری اسلامی نباید لغو کند. این موضوع خلاف قانون است، بهتر بود انتشار چنین نامه‌ای باتوجه به تاثیری که بر مردم می‌گذارد با احتیاط و دقت بیشتری انجام می‌شد، نباید مدیریت گمرک جمهوری اسلامی اجازه بدهند در مسائلی از این دست اینطور برخورد شده و باعث نگرانی مردم شود. 
همایون یوسفی همچنین اشاره کرد:این کمترین حقی است که فکر می کنم مردم مظلوم این منطقه و دیگر مناطق آزاد مستحق آن هستند. واقعا حمل و نقل عمومی ایمن و استاندارد بالای خودروها آن هم در یک شعاع حداقلی برای مردمی که سالها مصیبت کشیده اند و هم اکنون نیز در شرایط حاد و بحرانی آب و هوایی زندگی می کنند، قابل درک نیست؟ من این مطالبه مردم را حتما پیگیری می کنم و این نامه نیز اجرایی نیست.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
0
1
خودرو اروندی خودرو اروندی خودرو اروندی. بابا جمش کنید برید دبی ببینید مردم چی سوار میشن بعد یه ماشین دادین به این مردم فلک زده هر روز دارین تهدیدیشون میکنید . باشه اقا از فردا ماشین هائی که شما تولید میکنید رو شوار میشیم . خوبه ؟ راضی هستین؟ یعنی این همه مردم ایران از این ماشین های بنجل شما سوار میشن و با پولشون این همه حال میکنید کافی نیست ؟ این جا هم باید همین ابو طایاره ها رو سورا بشن؟ خجالت هم خوب چیزی به خدا
Histats.com START (standard) Histats.com END