آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳
به گزارش خبرنگار فیدوس حسن روحانی روز یکشنبه در فرودگاه اهواز در جمع مدیران و مسئولان خوزستان اظهار کرد: این دومین بار است که به خوزستان سفر می کنم و در این سفر به دنبال بررسی پروژه های اجرایی شده و میزان محقق شدن طرح های سفر اول به این استان هستم.
وی افزود: در این سفر به بدرقه کاروان عظیم حسینی در شلمچه خواهیم رفت و افتتاح پایانه مرزی این پایانه در دستور کار قرار دارد.
روحانی ادامه داد: همچنین توجه به مساله آب خوزستان که بسیار اهمیت ویژه ای دارد در دستور کار است و پروژه های آب شرق اهواز و دشت آزادگان، و نیز سیستم کنترل جدید راه آهن جنوب مورد بهره برداری قرار می گیرند.
رئیس جمهوری گفت: مهمترین کارهای نفتی در خوزستان یعنی طرح های یادآوران، آزادگان و یاوران مورد بهره برداری قرار می گیرند و همچنین از بخشی از طرح 550 هزار هکتاری کشاورزی خوزستان که بیش از 200 هزار هکتار آن عملیاتی شده دیدن می کنیم.
دکتر روحانی در بدو ورود به فرودگاه اهواز توسط آیت ا... موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، استاندار و تنی چند از مسئولان استان خوزستان مورد استقبال قرار گرفت.
رئیس جمهوری را در این سفر یک روزه وزرای کشور، نیرو، نفت ، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت، و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی همراهی می کنند.
حجت الاسلام و المسلمین روحانی رئیس جمهوری، نخستین سفر خود را به خوزستان در تاریخ 25 دی 1392در قالب نخستین سفر استانی دولت یازدهم انجام داد.
Histats.com START (standard) Histats.com END