آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۵۰۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶
رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: به جای احداث ایستگاه‌های برف روبی، باید تدبیر بهتری اندیشیده شود چرا که این ایستگاه‌ها اغلب کاربری خود را از دست می‌دهند و به محل انباشت زباله‌ها تبدیل می‌شوند.
به گزارش فیدوس، اقبال شاکری در دویست و نود و نهمین جلسه شورا با بیان اینکه شورا مصوبه‌ای در خصوص تبیین موازین اقتصاد مقاومتی داشت، گفت: شهرداری هنوز گزارشی از اقدامات خود در حوزه اقتصاد مقاومتی ارائه نداده و ما خواستاریم این گزارش هر چه سریع‌تر به صحن آورده شود.
وی ادامه داد: این گزارش باید در چند محور قراردادهای خارجی، واردات از خارج کشور، سفرهای خارجی و نیز کارهایی که در جهت صرفه جویی و بالابردن راندمان کاری می‌بایست انجام می‌شد، ارائه شود.
رییس کمیته عمران در ادامه افزود: فصل سرما در پیش است و به گفته هوا‌شناسی فصل سردی پیش رو است اما متاسفانه بارش نزولات جوی کم است و ما همواره در استانه فصل سرما شاهد احداث ایستگاه‌های برف روبی بوده‌ایم که با توجه به عدم بارش برف در چند سال گذشته این ایستگاه‌ها بیشتر به محل انباشت زباله‌‌ها تبدیل می‌شوند. لذا از شهرداری می‌خواهیم با همکاری سازمان هوا‌شناسی تدابیری بیاندیشیند و تدبیر بهتری نسبت به ایستگاه‌های برف روبی در سطح شهر اجرا کنند.
انتهای پیام
Histats.com START (standard) Histats.com END