آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۲۳۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۹
به گزارش خبرنگار فیدوس شرایط سیاسی خوزستان طی ماه‌های اخیر به خصوص از زمان برکنار مقتدایی و روی کار آمدن شریعتی به لحاظ سیاسی وضعیتی خاص است
لبخند دوستانه مقتدایی کنار لبخند صمیمی شریعتی

به گزارش خبرنگار فیدوس شرایط سیاسی خوزستان طی ماه‌های اخیر به خصوص از زمان برکنار مقتدایی و روی کار آمدن شریعتی به لحاظ سیاسی وضعیتی خاص است، از دل این وضعیت و تحت تاثیر نزدیکی این دو نفر به همدیگر آنطور که شواهد نشان می‌دهند جریان سوم سیاسی در حال شکل گیری است که می‌تواند در ترکیب تازه و صف بندی‌های جدید سیاسی خوزستان موثر بوده و همچنین بر انتخابات آتی نیز اثر گذار باشد.

امروز دیگر روشن است مقتدایی همانطور که در زمان برکناری خود نیز گفته بود با وجود دلخوری از نوع تصمیم و عملکرد دولت، قصد دور ماندن از اوضاع سیاسی خوزستان را ندارد، بلکه به صورت جدی توان خود را صرف مبدل شدن به محور حرکت جدید سیاسی در خوزستان کرده که از حمایت و همراهی پنهان و آشکار استاندار فعلی نیز برخوردار است.

جریان سوم سیاسی در خوزستان محصول این تصمیم مقتدایی خواهد بود، آنطور که بعضی نزدیکان استاندار سابق نیز در شبکه‌های اجتماعی نمایش می‌دهند، این حرکت به سرعت و دقت در حال شکل گیری و رشد در خوزستان است و باید آینده تحول این استان را در جبهه‌بندی‌های جدید زیر تاثیر این جریان دنبال کرد.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
Wilhelmina
|
Russian Federation
|
۰۵:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
0
0
Por diossss que vaya a la radio ese hombre!!!!! hacen un programa entero! jaajajajlo escuche en vivo laburando! deje todo para escuchar! por que era algo imsiepronante!!!sigan asi muchachos!! y a waty por este gran concursante !!!
Histats.com START (standard) Histats.com END