آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۱۱۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳
در کنار استاندار جدید و مردم خواهم ماند
به گزارش خبرنگارز فیدوس عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان در یادداشتی نوشت : سهم ما ملت ایران از ارض مسکون در عصر حاضر، سرزمین پهناوری است که از نیاکان مان به ما رسیده است . در این سرزمین پهناور ملتی بزرگ و ریشه دار از اقوام مختلف با گویش ها ،زبانها و فرهنگها وآداب و رسوم وسنت های گوناگون در طی قرون و اعصار گرد هم آمده و رنگین کمان زیبایی را خلق کرده اند.
به گزارش خبرنگارز فیدوس عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان در یادداشتی نوشت : سهم ما ملت ایران از ارض مسکون در عصر حاضر، سرزمین پهناوری است که از نیاکان مان به ما رسیده است . در این سرزمین پهناور ملتی بزرگ و ریشه دار  از اقوام مختلف با گویش ها ،زبانها و فرهنگها وآداب و رسوم وسنت های گوناگون در طی قرون و اعصار گرد هم آمده و رنگین کمان زیبایی را خلق کرده اند.
ایران ما به دلیل مزیت های گوناگون در طول تاریخ مطمع  دولت های زیادی بوده و مورد حملات بسیاری نیز قرار گرفته و آنچه امروز دارایی سرزمینی مارا تشکیل میدهد ثمره خون صدها هزار شهید جاوید، جانباز و ایثارگر است که در دامان مادرانی پاکدامن و تحت تربیت پدرانی مومن پرورده شده اند.
 شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس و شهدای اخیر حرم که سلام خداوند نثار آنان باد از این دسته اند نتیجه این جانفشانی ها و ایثارگریها حفظ تمامیت ارضی کشورعزیزمان است رزمندگان ، جانبازان ،ایثارگران و خانواده های معظم شاهد بدون قیل و قال و ادعا در میان ما زندگی میکنند و همراه دیگر شهروندان شریف رفتار مسئولین را زیر نظر دارند خدمت به این انسانهای پاک و بی ادعا مرضی خدای تبارک و تعالی خواهد بود.
 انشاءالله اینجانب عبدالحسن مقتدایی سالهای متمادی در سنگرهای مختلف با هدف خدمت به کشورم انجام وظیفه کرده ام  و این فرصت خدمت را مدیون هموطنان و هم استانیهای خود هستم اکنون که دوران خدمت دولتی را پشت سر گذاشته ام بر خود لازم میدانم اگر در انجام خدمت قصور یا تعللی کرده ام که قطعا عالما و عامدا نبوده بر بنده ببخشند و اگر در حین خدمت با سخن یا اظهار نظر خود موجبات رنجش احدی از آحاد مردم را فراهم کرده ام خاضعانه عذر خواهی میکنم .
نظام مقدس جمهوری اسلامی ما ریشه در خون شهدا دارد و وظیفه آحاد مردم است که منصوبین نظام را مادامی که در کسوت خدمت هستند حمایت نمایند لذا من نیز وظیفه خود میدانم که از جناب آقای دکتر غلامرضا شریعتی استاندار محترم خوزستان حمایت نموده و در هر شرایطی که لازم می دانند درکنار ایشان به مردم عزیز خوزستان خدمت نمایم.
فرصت را غنیمت شمرده  از همه مدیران و کارشناسان در ادارات و سازمانهای مختلف سطح استان و همکاران خوددر ستاد استانداری و فرمانداریها و بخشداریها و دهیاریها و همه اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر وروستا که افتخار همکاری با آنان را در این مدت داشته ام تشکر و قدردانی می‌نمایم .
بابت خدمات بدون چشمداشت گروه مشاوران استاندار اعضای هیات علمی دانشگاهها و سازمانهای مردم نهاد و گروههای مشورتی توسعه استان و فرهنگ شهروندی صمیمانه سپاسگزارم از نمایندگان مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی و روحانیت معظم و ائمه جمعه و جماعات و چراغهای روشنگر یعنی اصحاب رسانه و اهل قلم و صدا وسیمای استان نیز ممنون و متشکرم و به همه ارگانهای نظامی ، انتظامی ، امنیتی و قضایی که برای ایجاد امنیت شهروندان نهایت همکاری را با اینجانب داشته اند درود میفرستم.
 از اعضای محترم کارگروهای تخصصی و شوراها بالاخص شورای برنامه ریزی و شورای تامین استان که در موضوعات مختلف بنده را یاری کرده اند و همه مردم بزرگوار و وفادار خوزستان که با وجود همه کمبودها و ضعف ها همچنان بزرگوارانه خدمتگذار خود را مورد محبت قرار داده و میدهند ممنون و برای همه عزیزان از درگاه احدیت عاقبت بخیری مسئلت می‌نمایم . ملتمس دعای عزیزان دراین ماه مبارک هستم .
والسلام علیکم و رحمه الله   
عبدالحسن مقتدایی
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
0
1
باسلام ودرودبربزرگ مردخوزستان عزیزدکترمقتدایی شجاع خدانگهدارت بزرگوار
عرشیا آبادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
0
1
دکتر مقتدایی شما فرزند دلیر و شجاع آبادان و خوزستانی.ایکاش ما صدها مقتدایی در استان داشتیم.
شیر مادرت حلالت بزرگ مرد
روزبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
0
1
کارهای شما در استان به اندازه یک انقلاب بود و کنار گذاشتن شما یک قمار که دولت انجام داد و در انتخابات اتی اثر خود را خواهد گذاشت،اقای مقتدایی در قلوبمان جا دارید خداوند پشت و پناهتان باشد.
Histats.com START (standard) Histats.com END