آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۰۸۶۲
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۷
گزارشی در مورد یک گمانه زنی
گزینه مطرح شده جهت تصدی مدیریت روابط عمومی منطقه آزاد، از خانواده‌ای فرهنگی و خواهر مهدی شفیعی مدیرکل امور نمایشی وزارت ارشاد است
گزارشی کامل از سوابق گزینه طرح شده برای مدیریت روابط عمومی منطقه آزاد اروند/ چالش‌های پیش روی خانم ندا شفعی در صورت انتصاب

به گزارش خبرنگار فیدوس خانم ندا شفیعی گزینه مطرح شده جهت تصدی مدیریت روابط عمومی منطقه آزاد، از خانواده‌ای فرهنگی و خواهر مهدی شفیعی مدیرکل امور نمایشی وزارت ارشاد است، او اصالت اندیمشکی دارد و فوق لیسانس علوم ارتباطات است، کار در خبرگزاری ایسنا، جهاد دانشگاهی و تدریس در دانشکده خبر از دیگر سوابق وی می‌باشد، ایشان همچنین تحصیلات در رشته زبان انگلیسی دارد، ایشان طبق اخبار واصله گزینه‌ی مدیر عامل؛ اسماعیل زمانی هستند.

اگر خانم ندا شفیعی در این سمت منصوب شود نخستین مدیر زن دوره اسماعیل زمانی و نخستین مدیر زن تاریخ روابط عمومی منطقه آزاد اروند خواهد بود.

خانم شفیعی با اینکه گزینه بومی انتصاب در سمت مدیر روابط عمومی منطقه آزاد اروند نیست و با وجود جوان بودن، نسبت سایر مدیران منصوب در این جایگاه از سوابق مرتبط بیشتری در حوزه روابط عمومی برخوردار می‌باشد. ایشان در صورت حضور در منطقه آزاد اروند به عنوان نخستین چالش‌ها با مشکل برگرداندن حوزه امور بین الملل  و امور ترویجی این سازمان به روابط عمومی برخورد خواهد کرد. همچنین که وظیفه سنگین اطلاع رسانی صادقانه در این سازمان را برعهده خواهد داشت و بیشترین انتقادها و مشکلات را در خصوص تعامل با مدیران این سازمان به ویژه در حوزه اطلاع رسانی شفاف برعهده خواهد گرفت.

ابراهیم اچرش مدیر فعلی روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند در حوزه اطلاع‌رسانی یکی از بهترین مدیران منصوب شده در این سمت تا امروز است.

سابقه مسئولان روابط عمومی منطقه آزاد اروند در زمان انتصاب:

روح الله خزایی: متولد اهواز، در زمان انتصاب دارای سابقه کار چند ماهه به عنوان خبرنگار و طراح و گرافیست در خبرگزاری فارس و دانشجوی عمران در دانشگاه آزاد اهواز بود و در حال حاضر کارشناس آب و برق استان خوزستان است.

محسن زارع‌پور:متولد و ساکن تهران، دارای سابقه‌ی مشاور اجرایی در معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمان انتصاب، وی در حال حاضر مدیر روابط عمومی منطقه آزاد قشم و  کارشناس ارشد علوم ارتباطات است.

سید ابراهیم میرموسوی: متولد شوشتر و ساکن تهران، لیسانس مدیریت صنعتی در زمان انتصاب با سابقه کار در امور تجاری و مدیریت حوزه مدیر عامل منطقه آزاد اروند و در حال حاضر مشاور بخش بین‌الملل منطقه آزاد است.

انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
1
7
خبر مقرضانه شما در متن جولان ميدهد. البته غريبه پرستي جزئي از كارهاي شما بوده و هست. روابط عمومي يك دانشگاه با يك سازمان آيا يكي است؟ آيا شاخص شما تدريس دانشگاهي در مقطع كارداني در دانشگاه علمي كاربردي براي مدير روابط عمومي سازمان منطقه آزاد اروند است؟
اينطور از نيروهاي بومي شهر كه صاحب تجربه هستند حمايت ميكنيد؟ همين كه ميدانم پيام بنده منتشر نميشه اما شما ميخوانيد كافي است كه شايد به وجدان كاري شما اثري بگذارد.
براستي رزومه اين خانم محترم با هر كدام از كارشناسان مديريت روابط عمومي حال سازمان مقايسه فرماييد. ضرر ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
1
5
تا اونجایی که من می دونم آقای خزایی مدرک بین المللی روابط عمومی و امور بین الملل هم داشت و قبل و بعد این سمتش هم مدیر بوده الان هم فوق لیسانس مهندسی آی تی داره در حال پذیرش دکتری هست اصلا توی آیفا کار نمیکنه .کامنت رو خوندید تصحیحش کنید لااقل
خسرو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
0
0
برای منطقه آزاد با این مدیریت های هیئتی که دارد همین مدیر روابط عمومی فعلی بهتر است. روابط عمومی متخصص بیاد خودش اذیت میشه.خانم شفیعی همان دانشگاه بمان که شان شما دانشگاهی است نه سر و کله زدن با...
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
0
0
خاک بر سر منطقه ای که خانم شفیعی تنبل کلاس رشته ادبیات زبان انگلیسی بشه مدیرش. خانم شفیعی که سطح علمی دانشگاهها رو پایین ارزیابی میکنید. حرفتون کاااملا صحیحه اگه سطحش پایین نبود که از شما نظرخواهی نمیکردن. که با تقلب به زور درسهاتون رو پس میکردید و با چسبیدن به اساتید سعی میکردید کمبود علمیتون رو جبران کنید.
Histats.com START (standard) Histats.com END