آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۰۰۳۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۹
استقلال اهواز در اوج
کارون یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، در خصوص برگزاری جلسه امروز این باشگاه پیرامون بررسی عملکرد علی حنطه، اظهارکرد: هیات مدیره باشگاه قرار است ساعت 18 امروز (یکشنبه) جلسه‌ای در خصوص بررسی عملکرد حنطه برگزار کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز با اشاره به برگزاری جلسه‌ای جهت بررسی عملکرد علی حنطه، گفت: در حال حاضر تصمیمی برای برکناری حنطه نداریم.

کارون یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، در خصوص برگزاری جلسه امروز این باشگاه پیرامون بررسی عملکرد علی حنطه، اظهارکرد: هیات مدیره باشگاه قرار است ساعت 18 امروز (یکشنبه) جلسه‌ای در خصوص بررسی عملکرد حنطه برگزار کند.

 

وی افزود: حنطه در چهار دیداری که هدایت تیم را بر عهده داشته است، از 12 امتیاز تنها یک امتیاز به دست آورده است. به هر حال هر تصمیمی که هیات مدیره در خصوص او بگیرد، ما هم مجری این تصمیمات هستیم.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز بیان کرد: احتمالی در خصوص برکناری حنطه نمی‌دهم. او مربی ما است و باید ببینیم که عملکرد او مورد تایید هیات مدیره هست یا خیر. در حال حاضر تصمیمی برای برکناری حنطه نداریم و اگر بخواهیم مربی‌ای برکنار کنیم، نیازی به جلسه نیست.

 

وی در پاسخ به این سوال که اگر هیات مدیره عملکرد حنطه را نامناسب اعلام کند، آیا امکان برکناری وی خواهد بود؟ گفت: اگر عملکرد از نظر هیات مدیره منفی بود، آن موقع در خصوص برکناری یا ادامه همکاری با او فکر می‌کنیم. ما عملکرد حنطه را بر اساس داشته‌های‌مان بررسی می‌کنیم.

 

یعقوبی در ادامه درباره بازی روز گذشته (شنبه) این تیم برابر پرسپولیس نیز، عنوان‌ کرد: بازی با تیم‌های استقلال و پرسپولیس شرایط خود را دارد؛ ما در این بازی تعدادی از بازیکنان‌مان را در اختیار نداشتیم و از جوانان‌مان استفاده کردیم. حداقل فایده این کار هم این بود که چند جوان استان را به کشور معرفی کردیم. ما از نظر بازیکن مشکل داریم و فعلا در حال سپری کردن زمان هستیم تا به نیم‌فصل برسیم و در آن زمان، مشکلات را ترمیم کنیم.

 

وی خاطرنشان‌کرد: در حال حاضر کلاه‌کج، حمیدی، بیگدلی و ریکانی را در اختیار نداریم و تکلیف این بازیکنان طی امروز، فردا مشخص خواهد شد. تلاش ما این است که این بازیکنان حفظ شوند و در تلاش هستیم تا برای دیدار آینده‌مان تمام این نفرات را داشته باشیم. به هر حال چنین مشکلاتی پیش می‌آید.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز درباره جایگاه این تیم در قعر جدول نیز گفت: من تاکنون یکسری مسایل را باز نکرده‌ام و شاید در یک زمان خاص به آن‌ها اشاره کنم. در حال حاضر گفتن آن‌ها را به صلاح باشگاه نمی‌دانم، چرا که می‌خواهیم تیم‌مان را جمع کنیم اما اگر بخواهم تیم را جمع کنم و یکسری افراد مانع شوند و چوب لای چرخ بگذارند، مطمئنا همه چیز را خواهم گفت و می‌گویم که این تیم از روز اول چگونه بسته شد و چه افرادی دخالت کردند و چه کسانی نمی‌گذارند که این تیم شکل واقعی خود را بگیرد. به هر حال اکنون زمان گفتن این مسایل نیست.

 

وی افزود: اکنون زمانی است که باید تیم را حداقل تا نیم‌فصل سر پا نگه داریم و در نیم‌فصل در تیم تغییر و تحول کاملی ایجاد کنیم تا در ادامه بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

 

یعقوبی در پاسخ به این سوال که آیا این تیم در لیگ حفظ می‌شود؟ عنوان‌ کرد: استقلال اهواز باید در لیگ بماند، چرا که سابقه این باشگاه مانند باشگاه‌های دیگر 5 یا 10 ساله نیست. باشگاه استقلال اهواز در بین باشگاه‌‌های خوزستان، بالاترین سابقه را دارد، پس باید همه تلاش کنیم تا این تیم را به هر صورتی که شده است در لیگ نگه داریم.

برچسب ها: استقلال ، اهواز ، سرمربی ، حنطه
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
buphbhty
|
United States
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
0
0
20
Yancy
|
Russian Federation
|
۰۵:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
0
0
Wowza, problem solved like it never hadeenpp.
Histats.com START (standard) Histats.com END