آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
هشدار فرماندار آبادان به گروه های فشار
تعداد نظرات: ۳۰ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰

فیدوس: این هفته بحث میزبانی آبادان در نخستین دوره لیگ جهانی باشگاه های کشتی فرنگی از موضوعات داغ بود. در حالی که اعلام پذیرفته شدن میزبانی آبادانی از یک تورنمت جهانی باعث خرسندی بسیاری از مردم و ورزشدوستان این شهر شده بود، اظهارات ضد و نقیض از سوی برخی مسئولین فدراسیون کشتی بحث میزبانی آبادان را به حاشیه برد. سخن مسئولین فدراسیون این بود که خوزستان برای برگزاری این مراسم در آبادان تعهداتی داده اما به آن عمل نکرده است. چند و چون این تعهدات برای مردم آشکار نشده اما اخبار محلی حاکیست که این تعهدات هرچه بوده از سوی سازمان های مسئول انجام گرفته است. دبیرخانه مسابقات در آبادان تشکیل شده و مقدمات برگزاری مسابقات جهانی در حال اجراست. با این حال روز گذشته فرماندار آبادان در جلسه هماهنگی برگزارکنندگان محلی این مسابقات ناگفته هایی را به زبان آورد که گرچه چندان واضح و روشن نبود اما بیانگر آن بود که گروهی در آبادان با برگزاری این مسابقات مخالفند، تهدید کرده اند که جلوی برگزاری آن را می گیرند و متاسفانه برخی مدیران شهری با آنها همکاری کرده و در اجرای وظایف محوله در این خصوص کم کاری می کنند.

عبدالله شهبازی دیروز گفت: کارگروه های مختلفی را برای برگزاری باشکوه این مسابقات جهانی مشخص کرده ام اما برخی افراد قصد دارند که نگذارند این مسابقات در آبادان برگزار شود. وی افزود: میزبانی این مسابقات یک افتخار برای شهرستان است ولی این موضوع با شیطنت برخی افراد مشخص کمرنگ گردیده بود و بعضی از مدیران که به آنها وظیفه ای محول کرده بودم کار خود را خوب انجام نداده اند. دلیلش این بود که عده ای اعلام کرده بودند اجازه برگزاری مسابقات را در آبادان نمی دهند.

فرماندار آبادان تصریح کرد: این افراد کسانی هستند که نمی خواهند در آبادان نشاط اجتماعی وجود داشته باشد. علی رغم شعارهایی که می دهند مخالف نشاط در شهر هستند. این افراد می خواهند جلوی پیشرفت شهر آبادان را بگیرند که من به عنوان نماینده دولت اجازه این کار را نخواهم داد و اگر کسی بخواهد مخالفت کند در هر پست و مقامی که باشد او را به مردم معرفی خواهم کرد تا مردم افرادی را که مخالف پیشرفت شهرشان هستند خوب بشناسند.

وی در پایان گفت: مسابقات جهانی کشتی فرنگی در آبادان برگزار خواهد و من در برابر تمامی فشارها با قدرت خواهم ایستاد.

اگرچه فرماندار آبادان در اظهارات روز گذشته خود هویت مخالفان برگزاری مسابقات جهانی در آبادان را فاش نکرد اما کدها و نشانه هایی که از این عده داد برای ناظران و شهروندان چندان ناآشنا نیست. بر اساس گفته های فرماندار، مخالفان کسانی هستند که با نشاط و شادی مردم آبادان مخالفند. برای مردم آبادان دشوار نیست که به یاد بیاورند در چند سال گذشته چه کسانی و با چه بهانه هایی جلوی نشاط، شادی و سرزندگی شهروندان را گرفته اند.

اشاره دیگر فرماندار به برخی مدیران شهری است که به جای همراهی با مردم خود را وامدار گروه های فشار کرده اند و خواسته آنها را پیش می برند. اما اینان فراموش کرده اند که مردم آبادان کسانی هستند که در مقابل هر چیز تحمیلی، چه جنگ باشد چه فرهنگ تحمیلی، مقاومت می کنند، تسلیم نمی شوند.    

 

انتشار یافته: ۳۰
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
رزمنده دفاع مقدس
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
حق ندارند. مگر مملکت فانون نداره؟؟ اینهمه شهید دادیم برای حاکمیت قانون . مملکت که با سلیقه من وشما که نباید اداره بشه . نهایتش نظر داری ؟منتقدی؟بسم الله بفرما مطرح کن چنانچه منطقی بود و با قانون و مصالح نظام و مردم سازگار بود اجرا و در غیر اینصورت احدی حق ندارد خلاف قانون حرکت کند ولو در هرجایگاه سازمانی یا دینی باشد . فرماندار و امام جمعه هم بعنوان مدافعان فانون باید در مقابل قانون شکنان ایستاده وانان را با نصیحت قانع ودر غبر اینصورت برخورد قانونی نمایند .
ابادانى
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
واقعا عجيبه مگه ميشه كسى مخالف باشه؟مگر واقعا ابادانى نباشه و زروش گرفته باشه كه چرا بايد تو ابادان برگزار بشه ؟!! يا چرا اين مسائل بنام خودش تموم نميشه؟ در هرصروت برام عجيبه ! واقعا فرماندار محترم بايستى اين مورد رو عنوان كنه مگه ميشه كسى مخالف ورزش باشه بابا اين كه خدائى نكرده مفسده اى هم نداره مورد تاكيد مقام معظم رهبرى هم هست لطفا بيخود مورد رو به كنسرتها ربط نديد تو صحبتهاى فرماندار هم هست كسانى كه بهشون مسئوليت واگذار شده.
قدرشناس
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
درودبرفرماندارشجاع آبادان ...
کربلایی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
جا دارد گروههای اجتماعی مختلف با تشکیل کمپین از این اقدام فرماندار حمایت همه جانبه کنند و هزینه ی مخالفت با آن را بالا ببرند.
رزمنده سالهای دفاع مقدس
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
مگر مملکت قانون نداره .؟؟ ما اینهمه شهید دادیم برای حاکمیت قانون.اینجور نیست که هر کس هر کاری دلش خواست انجام بده . اگر هم کسی یا عده ای تشخیص دادند ممکن است کاری که انجام میشود خلاف اسلام یا ارزشها باشد باید به مسول مربوطه مراجعه و با ارائه سند و مدرک و دلیل نظر خودرا ثابت کنند . فرماندار و امام جمعه محترم هم موظفند در اینگونه موارد براساس قانون جاری مملکت که در همه کشور جاریست عمل کنند . سی و شش سال از انقلاب میگذرد هنوز ما داریم سلیقه ای عمل میکنیم .
alireza
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
سلام البته اشاره خوبی شده در نظربازدیدکنندگان برخی از مدیران شهری عرصه شهر وشهرستان را فقط برای تبلیغات انتخاباتی خودشان میخواهند همانطورکه درجلسه هماهنگی هم گفته اندکه مخالف برگزاری مسابقات هستند واقعا که خودشان را وامدارکرده اندوفکرمیکنند درانتخابات به دادشان میرسند. عجب
سعيد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
با سلام به نظر شما آبادان با اين وضعيت زشت نماي شهري كه دارد پذيراي اين تورنمنت باشد خوب است يا بد؟ تصورش را بكنيد كه عده اي خارجي و يا هموطنان ايراني ساكن در شهرهاي ديگر از ورودي ايستگاه 7 وارد آبادان شوند. در طول مسير به سمت فرمانداري از كنار جاده ساحلي مسير خود را ادامه دهند بعد وارد 20 متري شده و از كوچه پس كوچه ها به سمت فرمانداري بروند يا مسير خود را از سمت ورودي شهر به سمت ايستگاه 12 طي كنند به قصد رسيدن به منطقه آزاد اروند . به نظر شما اين وضعيتي كه در شهر آبادان از نظر ظاهري حاكم است براي ما آبرو و حيثيتي ميگذارد؟بنده با برگزاري اين تونمنت با اين شرايطي كه ما داريم را اصلا قبول ندارم. آقاي شهبازي عزيز اين شهر يك ده كوره خيلي زشت شده.هيچ شباهتي به آبادان قبل از جنگ ندارد. به جاي اين كارها يه لطفي كنيد منطقه آزاد هم همينطور و شهر رو از اين وضعيت بيرون بياوريد دو تا خيابان خشكل درست كنيد يه چنتا منطقه جديد و شيك ايجاد كنيد يه چنتا سيتي سنتر زيبا و يه سري امكانات خوب و در خور اين دو شهر با جلب مشاركت سرمايه گذاران خارجي و داخلي ايجاد كنيد تا اين تورمنت در فضائي شيك و در خور شان اين مردم انجام بشه. آدم وقتي هم كسي رو دعوت ميكنه خونش يه آب و جاروئي به در خونه ميزنه و خونه رو مرتب ميكنه بعد مهمون دعوت ميكنه بيان اينجا وضع رقت بار شهر رو ببينن بعد به ما بخندن. نه برادر برگزار نشه بهتره. عزت زياد
بهروز
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
روی سخنم با همه همشهریان عزیزم و تمامی وجدانهای بیدار است باور بفرمایید برگزاری مسابقات کشتی جهانی در آبادان افتخار بزرگیست که جز به همت مسئولین فدراسیون کشتی - استاندارمحترم - فرماندارمحترم - امام جمعه محترم - منطقه آزاد اروند و سایر دلسوزان در آبادان امکان نداشت حال که شرایط برگزاری این رویداد جهانی فراهم شده نباید اجازه دهیم که حسودان - بخیلان - مخالفان عزت و پیشرفت آبادان بخواهند در برگزاری این رویداد عظیم خدشه وارد کنند . درواقع فرماندار محترم با این سخنان مسئولیت همه ما را مشخص کردند و آن اینست که مردم فهیم آبادان باید با حضور خودشان این توطئه های هدایت شده را ناکام بگذارند [...] از امام جمعه محترم نیز تقاضای موضع گیری مناسب نیز داریم . خدا قوت به همه شما .
فرهاد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
سپاس فرماندار محترم . موفق و موید باشی .
علي
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
سلام يادم مي آيد حدود سال 1367 يا 1368 ما براي اجراي برنامه تاتر وسرود به آبادان و خرمشهر آمده بوديم يادم مي آيد به ما گفتند بايد متن كمي تغيير كند و بعضي الفاظ حذف و فضا غير نشاط آور باشد خيلي محترمانه لپ كلام اين بود كه مردم اين منطقه خرمشهر وآبادان نبايد مثل قبل بشوند ومن چون اصالتم خرمشهري است خيلي ناراحت شدم.باور كنيد كه قانون مملكت ما جلوگيري از شاد بودن نيست ولي افرادي مثل اين آقاي به اصطلاح رزمنده ديد بسيار بدي به مردم اين دو شهر دارند.به اميد روزگاري شاد براي اين دو شهرزيبا.
سعيد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
روي سخنم با آقاي بهروز هست. دوست عزيز منتقدان و مخالفان مگس نسيتند. عزت و احترام مردم اصيل آبادان اجازه توهين به ديگران را به آنها نميدهد. لطف كنيد و بفرمائيد با چه روئي اين تورنمنت رو برگزار كنن و بفرمائيد چقدر عزت براي ما خواهد آورد. اين همه آدم ميات توي اين شهر هر وقت پاي حرفشون مينشيني احساس ذلت ميكني از بس به حال و روز ما آباداني ها و خرمشهري ها تاسف ميخورن و از گذشته آبادان ميگن و اون رو با الان مقايسه ميكنن. بنده و خيلي ديگر از همكاران همگروهم چند هفته قبل براي اشنائي با نوع محصولات شركتهاي ايتاليائي توي هتل پارسيان دعوت شده بوديم جلسات در سالن كارون اين هتل بود متولي اين امر كارمند سفارت ايتاليا بود كه اصالتا آباداني بود و از بنده درخواست كرد كه از خونه اونها توي بريم عكس بگيرم همينطور از جاهاي ديگر آبادان. باور بفرمائيد اين آقا پشت تلفن بغض كرده بود كه توي اين شهر چه اتفاقي افتاده.بايد گريه كرد به حال اين شهر دوست عزيز بشينن درستش كنن دست از حرفهاي پوپوليستي و مايه گذاشتن از امام جمعه و ... هم برداريد.
احمد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
تعجب می کنم از دوستان مخالف. آقاسعید اتفاقا بهتره خارجی ها بیان و وضعیت شهر رو ببنین. تاکی فقط ما مردم باید خجالت بکشیم بذار خارجی ها بیان ببنین وضع شهرو بلکه به غیرت مسئولان شهر به خصوص منطقه ازاد بر بخوره و دستی به سر شهر بکشن در آینده. اینهمه آبرو داری ما مردم کردین، اینهمه با سیلی صورت سرخ کردیم، اینهمه از گذشته آبادان گفتیم اخرش چی شد بذار بیان داداش غم نخور کسی به مردم ابادان ایراد نمی گیره به مسئولین ایراد می گیرن...
محمد رضا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
اقا سعيد عزيز واقعا در عجبم ميگى از ايستگاه هفت بيان ؟!!؟!مگه قراره با اتوبوس بيان؟ عزيزم ميخواى بگيم هيچكس وارد ابادان نشه ؟ ...
رزمنده دفاع مقدس
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
اینکه منتقد باشیم فرق میکنه تا مخالف باشیم . منتقد بعنی اینکه دنبال شرایط بهتری برای هرچه ابرومندانه برگزارکردن مراسم هستیم . ولی مخالفین از بن میزنند . واتفاقا گاهی شرایط را نامساعد هم میکنند تا برگزاری صورت نگیرد . بطور کلی مخالفند ...
حامد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
درودبردکترعزیز. ..
شاهد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
آقای رزمنده دفاع مقدس ؟؟ میشود بفرمائید کشتی چه ربطی به مخالفت عده ای دارد ؟ ظاهرا شده جریان زن مائو و دوستاش که تا یک عمری هر چی بشود میانداختند گردن آنها اتفاقا بنظرم این موضوع بیشتر برای این است که ناتوانی ها را بیاندازند گردن عده ای مجهول الهویه که فعلا میشود با آنها مانور داد مگر نه اقای رزمنده دفاع مقدس ؟؟ راستی لقب دادن مشکل نیست نه ؟
شهاب
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
چه عجب!
بهروز
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
سعیدجون غیر پوپولیستی که خدا را شکر اصلا نمیدونم پوپولیست چی هست مگه من از وضعیت شهر راضی هستم من هم مثل خودت ناراحت و غمگینم ولی عرض من اینه که مسائل را نباید با هم قاطی کرد موضوع شهر و زیبایی شهر یک مقولس و موضوع ورزش - شادی و نشاط جوانان و کسب افتخار برای شهرمان چیز دیگریست حرف شما مثل اینه که بفرمایید چون مشکلات این شهر زیاده ورزشکارانمان هم نباید در مسابقات مختلف شرکت کنند و افتخار آفرینی کنند پس هر موضوعی را باید در جای خودش مطرح کرد امروز این افتخار نصیب آبادان شده باید شاکر خدا و مسئولین ذیربط باشیم اتفاقا همین رویداد باعث خواهد شد تا مسئولین ببینند و بدانند که آبادان مشکلات شهریش زیاده و قطعا وجدان بیدار مسئولین به آنها فشار خواهد آورد . و یک کلام ختم کلام اینکه بکوری چشم اونهایی که همواره خواسته اند آبادان و خرمشهر در انزوا باشند این رویداد جهانی خواب آنها را آشفته کرد و بار دیگر این شهر غرورآفرین این شهر مقاوم و مظلوم و مهربان و دوست داشتنی دوباره جهانی شد . شما هم درست میگید ولی اینروزها لااقل به اون مشکلات فکرنکن بعد از اون وقت زیاده .
سعيد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
آقاي محمد رضا شما فرض كن كه با هواپيما بيان.قبول؟اولا فرودگاه رو تشريف ببريد يه نگاهي بندازين. از آسانسور شروع كنم. مال 30 سال پيشه.راه پله ها رو نگاه كن از چرت و پيه و ... پره. اون پائين فروشگاه رو نگاه كن. دوست عزيز بهتره بگم ترمينال مسافربري زميني شيراز شيك تره به خدا. ميان بيرون وضع تاكسي ها رو نگاه كنن شوكه ميشن هر چي سمند درب و داغون و رانندگان خسته و با لباسهاي متونع رو ميبينن. كمي جلوتر برن فضاي سبز رو ببينن و جدولهائي كه در اثر نمك زياد از بين رفتن. و خروجي رو كه يه علمك گذاشتن و يه بابائي كه قبض تحويل ميگيره. بيرون كه برن اطراف رو نگاه كنن يا نيزاره و يا بيابون. كمي اون ور تر به ميدون فرودگاه نيمه كاره ميرسن و دكه هاي سيگار فروشي و اتوبان نيمه كاره امير آباد. باز هم از وضعيت اسفناك بگم؟ اقايون كه ...ندارن عين قطر استاديومهاي آنچناني بسازن. لطف كنن كسي رو وارد اين شهر درب و داغون نكنن و به كارهاي زير بنائي بپردازن. آقاي شهبازي كارهاي زير بنائي رو سرلوحه كارهاي خودتون قرار بدين بعد خود كنفدراسيونها شما رو التماس ميكنن كه اينجا تورنمنت برگزار بشه. آقاي محمد رضا سعي كن به فكر كارهاي اصولي و نه بزك كردن باشي لطفاً.كسي هم نگفته فردي وارد شهر نشه. بنده اگر سقف خونم چكه كنه بي خود بكنم كسي رو دعوت كنم بيات خونم مگر اينكه اون فرد سقف خونش هم عين سقف خونه من چكه اي باشه.
رزمنده . .
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
شاهد جان من متوجه منظورتان نشدم عزیز . ولی این جمله را که فرمودید کشتی چه ربطی به مخالفت دارد را که من نباید بگم .از خودشان بپرسید .
شاهد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
اتفاقا متوجه منظورم شدی ولی خوب چون قصدت این است که این دفعه با نام رزمنده دفاع مقدس بتوانی حرفهایت را موجه جلوه بدهی اینگونه وارد بحث شدی عزیز دل برادر .....کی و کجا کسی تهدید کرد ؟ این جریان کنسرت برای شهر میشود نان و آب ؟ و چرا شماها اینقدر نگران کنسرت هستیدد ؟ کنسرتی که لغو شد عمل آن اقایان اشتباه بود ولی اشتباه بزرگتر برگزاری خلاف قانون آن بود اما به بهانه آن قضیه بخواهی هر چه اتفاق است را بیاندازی گردن .بگذریم خیلی جالب میشود که مثلا این تیمها را ببری لین یک و یا چهار احمد اباد و بتوانند بازار سنتی شهر را ببینند و ماشین حاملشان از وسط فاضلاب بالا زده و جاری در سطح خیابان بخواهد عبور کند ... و یا فوش مواد غذائی جنب سطل زباله اول بازار میوه فروشها توی لین 4 ....فکر کنم اینها هم زیر سر همین جماعت است نه ؟
رزمنده
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
اقا شاهد شما خودت هم نمیفهمی از چی میخوای بهانه بگیری.شما عقلت به شکم فکر میکنه وگرنه فقط یه نان و اب بسنده نمیکردی .و مقوله های فرهنگی را هم در نظر میگرفتی .ضمنا مگر قراره کشتی گیر روسی بره لین یک خرما بخره ؟؟واقعا دغدغه تون مشکلات و معضلات شهره ؟؟پس چرا دم دفتر نماینده ها کفن نمیپوشید واعتراض نمیکنید؟؟چرا جلوی شهرداری کفن نمیپوشید؟؟ فقط زورتون به ساز 4تا جوون این شهر رسیده ؟؟ تازه مگه شما نماینده نظام هستی ؟؟ تو هم یک شهروند مثل بقیه . .. اینو به اوناییکه به اسم ارزشها جلوی شادی حلال و قانونی مردم را میگیرند بگم که اکثر بچه رزمنده ها و ایثارگران از حرکات های خلاف قانون آقایون بیزارند .
شاهد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
وقتی میگویم هر بار با یک نام میائی پاسخ مرا میدهی نگو نه ...ادبیاتت تابلو است و همین طور سطح منطقت !! مگر من گفتم نباید اینگونه برنامه ها در شهر اجرا بشود ؟ شما که سطح فکرت شکم به بالاست ( هر چند از گردن به پائین مایل به جیب ) رزمنده های این شهر دنبال رواج بی بند و باری و فساد میان برنامه اینگونه کنسرتها هستند ؟ خودت را ساده فرض کردی یا ما را ؟ من نه مخالف اجرای کنسرت وزین و در خور شان مردم ابادان هستم و نه موافق بی بند و باری که بارها در کنسرتهای خواننده های کوچه بازاری و با قیمتهای بالا اجرا شده ....البته این جبهه ای که شما در ان بئدی نمیدانم کجا بوده که اینگونه حرکات مختلط دختر و پسرها در آن اشکالی نداشته ...لطف کن بقول رئیس جمهور با شناسنامه خودت و تفکری که بدان وابسته هستی بیا پیام بگذار بچه های رزمنده با هر بی قانونی مخالفند چه از سوی شما و چه از سوی همان برهم زنندگان کنسرت کذائی هر کی میخواهد باشد ولی موافق این هم نیستیم که وضع شهر را نادیده گرفت به بهان اینکه بفکر شکم بود ...اسم بازار آوردم نوشتی بفکر شکم راستی اگر راجب توبوس رانی مینوشتم لابد میگفتی بفکر معامله آهن هستم یا بنگاه ماشین ..نه ؟
رزمنده . . .
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
اقای شاهد من نمیدانم خطابتان چه کسی ست . احتمالا منظورتان من نیستم چونبنده تمام کامنتهایم را با نام رزمنده نوشتم نه نام دیگری . اتفاقا عمدا نوشتم رزمنده تابگویم هیچگاه رزمندگان در مقابل مردم و قانون نبوده اند و احیانا اگر کسی یا کسانی به این نام اقدامی انجام میدهند نماینده این قشر نیستند .
سعيد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
شاهد جان به خدا اين آقا من نيستم. من به خودم قول دادم البته خيلي وقت پيش كه ديگه با شما بحث نكنم چون به نتيجه اي نميرسيم.داري حرفاي خوب خوب ميزني اين روزها همينطور ادامه بده جانم. موفق باشي.
شاهد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
آقا سعید سلام من همیشه سعی میکنم حرف حق بزنم نه قشنگ...ابادان شهر من هم هست منظورم هم شما نبودی دو الی سه نفر همیشه با نامهای متفاوت می ایند حال اگر شما نیستی خوب بحثی نداریم یا علی.......اما جناب رزمنده مقابل قانون ایستادن و مهمتر از آن بدون دلیل دیگران را متهم کردن برای پوشاندن ضعف کار بدی است براستی الان مگر نه در استان همیشه سعی میکنند تا از امتیازات ناچیز ابادان هم بنفع خودشان بهره برداری کنند یادم است وقتی بحث استانداری آقای مقتدائی بود من یک انتقادکردم وامصیبتا .انگار جنایت عظما کردم ولی الان همان دوستان در رابطه با خودروهای اروندی !!! راستی شنیدم که اصرار بر انتقال مسابقه به اهواز را داشته اند بعضیا !! راست یا دروغش را نمیدانم ولی اگر راست باشه چه دخلی دارد به کسانی که کنسرت را بر هم زدند ؟ جائی نوشتند یا اجتماع کردند که اعتراضشان را بیان کنند ؟ یا علی
رزمنده
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
شاهد جان بهت پیشنهاد میکنم به یک روانپزشک مراجعه کن .
شاهد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
مدعی رزمنده بودن به شما هم پیشنهاد میکنم که کمی ادب و نزاکت یاد بگیرید که هر بار با همین ادبیات ولی نامهای مختلف توان داخلیت را نمایش داده ای .........ادب مرد به از دولت اوست
بهروز
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
خوب حالا که افتاده اید بجان هم نتیجه اش چه کمکی به حل همان انتقادات شما نسبت به نحوه اداره شهر کرد بابا کوتاه آمدن نشان از نداشتن منطق و ادامه صحبت نیست نشانه کمال و جلوگیری از به بطالت رفتن وقت دوستانست . جان کلام همه شما اینست که شهرمان مشکلاتش زیاده که درسته و اینکه از این فرصت طلایی یعنی برگزاری مسابقات جهانی باید استقبال کرد که اینهم درسته بیاییم و توپ انتقادات را به زمین مسئولین بخصوص نمایندگان بی خیالمان و شهردار خوابمان بیندازیم نه در زمین خودمان . خدا به همگی عزت و سلامتی دهد .
A
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
0
0
وقتی میدونین نمیتونین نظر همو تغیر بدین ، بیخودی بحث نکنین باهم، مگ اینجا گروه واتساپه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END