آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      

فیدوس: امروز همزمان با اظهارات قائم مقام منطقه آزاد آروند مبنی بر معرفی پیمانکار حصارکشی منطقه آزاد اروند طی هفته جاری، نماینده خرمشهر و یک نماینده آبادان خواستار جلوگیری از پروزه حصارکشی شدند. 

امروز عبدالله کعبی در گفتگو با فارس گفت: در هفته جاری پیمانکار پروژه حصارکشی منطقه آزاد اروند معرفی می‌شود. قائم مقام منطقه آزاد اروند افزود: در زمان حاضر اجرای پروژه حصارکشی در منطقه آزاد اروند روند اجرایی و عادی خود را طی می‌کند و در هفته جاری پاکات مناقصه پروژه باز و پیمانکار طرح معرفی می‌شود.

ساعاتی بعد از اعلام این خبر، عبدالله سامری و محمدسعید انصاری در گفتگو با فارس مخالفت خود را با حصارکشی منطقه ازاد اروند اعلام و از استاندار برای ممانعت از انجام آن طلب کمک کردند. نماینده خرمشهر که با اصل منطقه آزاد شدن ابادان و خرمشهر مخالف بوده است به خبرگزاری مذکور گفت: در اصل توسعه منطقه آزاد اروند توسط دولت کاری اشتباه و غیرکارشناسانه بود زیرا شهرستان‌های آبادان و خرمشهر با درآمدهای موجود قابلیت اجرای این طرح را نداشتند. 

عبدالله سامری اضافه کرد: بحث حصارکشی منطقه آزاد اروند نیز مطرح شده که این پروژه در صورت تحقق تنها به محدود کردن منطقه و بازماندن روستاها از یکسری امکانات خواهد انجامید.  

وی با تاکید بر اینکه به نظر من این کار انجام نمی‌شود و نباید صورت پذیرد زیرا به نفع مردم و منطقه نیست تصریح کرد: اگر آقایانی که پیگیر این امر بوده‌ هزینه‌هایی را که بابت پروژه حصارکشی در نظر گرفته‌اند به عمران و آبادی خرمشهر اختصاص می‌دادند امروز شاهد تحول شگرفی در این منطقه بودیم.

این نماینده در پایان عنوان کرد: با حصارکشی منطقه آزاد اروند، روستاهای شهرستان‌های آبادان و خرمشهر از توسعه بازمی‌مانند و ما به‌عنوان منتخب مردم هیچ‌گاه اجازه چنین کاری را نخواهیم داد.

علاوه بر سامری، محمد سعید انصاری یکی از نمایندگان آبادان نیز گفت: حصارکشی تنها برای آن است که مدیران منطقه آزاد اروند بتوانند به راحتی مدیریت بکنند. 

محمدسعید انصاری تصریح کرد: در حال حاضر مشکلات آبادان و خرمشهر در بخش‌های مختلف عمرانی و صنعتی بسیار زیاد است و متاسفانه منطقه آزاد اروند در این زمینه هیچ عملکرد مثبتی از خود ارائه نکرده است. 

وی با اشاره به گسیل مدیران غیر بومی و بازنشسته در منطقه آزاد اروند گفت: معلوم نیست به چه علت این همه نیروهای پروازی و بازنشسته در این سازمان به کار گیری می‌شود در حالی که اکثر نخبگان آبادان و خرمشهر بیکار هستند.

وی با اشاره به رویکرد مثبت استاندار خوزستان برای رونق تجاری و اقتصادی استان گفت: مخالفت استاندار خوزستان با حصارکشی ناشی از دوراندیشی است چرا که مقتدایی به خوبی شرایط بعد از حصارکشی و مشکلات فراروی مردم را درک می‌کند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکثر مردم با حصارکشی در شرایط فعلی مخالف هستند و امیدواریم با پیگیری استاندار و نظر مساعد دولت جلوی این پروژه گرفته شود.

نگاه فیدوس به مخالفت دو نماینده

به نظر می رسد این دو نماینده در اظهارات خود عمدتا از دو دغدغه سخن گفته اند. یکی نگرانی برای روستاها که در اظهارات نماینده خرمشهر نمود بیشتری دارد و دیگر راحت شدن مدیریت برای منطقه آزاد اروند که در کلام انصاری دیده می شود. نگرانی نماینده خرمشهر در حالی است که مناطق آزاد مقرراتی برای کمک به مناطق همجوار خود دارند که در صورتی که خودشان شکوفا شوند می توانند به توسعه این مناطق از جمله روستاها هم کمک کنند. این نماینده البته روشن نکرده است که اکنون که منطقه آزاد بدون حصارکشی است چه فایده ای برای روستاها داشته که با حصارکشی از بین می رود!

نگرانی محمدسعید انصاری از راحت شدن مدیریت توسط منطقه آزاد هم شگفت آور است؛ چرا باید راحتی یک سازمان در مدیریت باعث نگرانی یک نماینده شود؟ این نماینده در اظهارات خود ضمن انتقاد از سازمان منطقه آزاد اروند به مشکلات موجود در بخش صنعت و عمران منطقه نیز اشاره کرده است. این در حالی است که یکی از دلایلی که سازمان مذکور در پاسخ به این انتقادات همیشه به آن استناد می کند این بوده  که بدون حصارکشی امکان فعلیت یافتن پتانسل های منطقه آزاد اروند سلب شده است. چرا نماینده آبادان به جای مخالفت با حصارکشی سعی نمی کند بهانه را از دست این سازمان بگیرد. ضمن اینکه برخی انتقادات انصاری از جمله بکارگیری نیروهای پروازی و بازنشسته در سازمان (که این رسانه هم به آن نقد دارد) به نحوه مدیریت سازمان برمی گردد و نمایندگان می توانند از طریق رایزنی با مقامات ارشد کشور مدیران قوی تری برای این سازمان درخواست کنند. البته مخالفت نمایندگان آبادان و خرمشهر با مدیرعامل شدن فروزش، وزیر سابق جهادکشاورزی، که مدیری در سطح اول کشور بود، فراموش نمی شود.  
البته نکته تاسف بار در اظهارت عبدالله کعبی، قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند، این است که گفته اند پیمانکار حصارکشی تازه در هفته جاری معرفی می شود. معلوم نیست در یک سالی که از اعلام منطقه ازاد شدن آبادان و خرمشهر گذشته آقایان مشغول چه کاری بوده اند. این در حالیست که هفته گذشته معاون حقوقی این سازمان طی گفتگویی اعلام کرده بود حصارکشی 8 ماه دیگر تمام می شود!

انتشار یافته: ۳۹
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
آقای تو رو خدا یکی به این آقای سامری بگوید شما از منطقه آزاد چه میدانید؟ ایشان مهمترین شغلش مسئول حراست شهرداری جزیره مینو بوده است
حکیم
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
آقای سامری ... در فرصت باقی مانده دیگر ریشه خرمشهر را نسوزانید
پژواک
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
آقای انصاری شما از کجا میگویید اکثر مردم با حصار کشی مخالفند آمار گیری کردین؟کی؟کجا؟نزدیک انتخاباته بازم از مردم روستاها مایه میگذارید،ای کاش یه سهم از نماینده های آبادان کم میشد به نماینده های روستاها اختصاص می یافت اون وقت میرفتید نماینده همون جا میشدید چون الان هم نود در صد رای شما از همون جاست ،دست از سر آبادانو ومنطقه آزاد هم بر میداشتید.
دلسوز آبادان
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
باتوجه به سخنان آقای دکتر نهاوندی معاون رییس محترم جمهور در امور اقتصادی در موردمنطقه آزاد اروند در کانال 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران ابراز شده(در زمان سفر استانی ریاست محترم جمهور) که در ضمن ایشان اقتصاد دان برجسته ای نیز میباشند مخالفت عده ای که معلوم نیست چقدر به مسایل اقتصادی وقوف دارند در این جدال با منطقه آزاد اروند منجر به موفقیتی و سودی برایشان نمیشود چون آقای دکتر نهاوندی فرمودند که مدتها قبل تیم اقتصادی دولت تمام موارد را بررسی و سپس تصمیم به اعلام موضوع گرفتیم .
جاوید
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
ضمن تائید نظر پژواک جناب آقای انصاری بهتر از همه میداند که در انتخابات آتی بسیار بسیار مشکل دارد و باید پاسخگوی عملکرد خود بین مردم و حتی نزدیکانش باشد. لذا از ایشان خواهش می کنیم در فرصت باقی مانده بخاطر ضدیت با مدیران منطقه آزاد به اصل منطقه آزاد صدمه نزند و ضمنا یادشان باشد ایشان در دوره مرحوم آقای دکتر عباسی که عملکرد خوبی داشت سبب رفتن مرحوم دکتر عباسی و آمدن یک مدیر ضعیف گردید
لیلا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
پیرامون آقای مهندس سامری عرض کنم که وی لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه پیام نور دارد و اگرچه ممکن است معدلش کم باشد ولی خیلی میفهمد و می تواند مو را از ماست بیرون بکشد
مهدی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
برادر جاوید عزیز جانم به قربانت آقای انصاری خیلی انسان متفکری است و دارد دکترا از دانشگاه آزاد ... میگیرد شما میتوانید سطح کلاس و معلوماتش را از دانشجویان دانشگاه آزاد بپرسید ببینید که چه حرفهایی از ایشان میزنند
خلیلی نیا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
لیلا خانم از کی تا بحال کارشناس علوم اجتماعی مهندس خطاب میشود؟! لطفا جعل عنوان نکنید!
علی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
باور بفرمایید اگر مقتدایی فردا اعلام نماید دیوارکشی خوب است انصاری و سامری هم میگویند بله خوب است . نکته دیکر اینکه اقای دهدشتی مواضعت را روشن کن .
الی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
دولت،بسیار ضعیف عمل میکند،استاندار و نماینده ها با هم ... کردند نماینده ها بدلیل حمایت استاندار در انتخابات دور آینده،استاندار کم کم ادعای حکومت میکند ،مقتدایی نقاط ضعف دولت را میداند،ضمن اینکه رئیس منطقه آزاد و عواملش سکوتشان باید دو دلیل داشته باشه یا حمایت نمیشوند و ترس از برخورد با دخالتهای حضرات را دارند یا اینکه اهمیتی به گفته های ایشان نمیدهند و میخواهند کارشان را بکنند،باید نشست و از دور نظاره گر این بازی شطرنج شد،فیدوس هم که حسابش پاک است تا حالا به رسالت خود عمل کرده امیدوارم بعد هم ادامه دهد چون به عقیده من تا الآن فیدوش برنده بوده است.
حسین
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
جالبه بعد از اظهار نظر استاندار ،سازمان بعد از یک سال به فکر اعلام پیمانکار حصار کشی افتاد(بنده خدا ها کارشون زیاد بوده،حصار کشی یادشون رفته بود) .... مشکل خودروهای پلاک اروندی هم حل شد (کلا به دست فراموشی سپرده شد) مثل بقیه مشکلات آبادان وخرمشهر ....نگران نباشیدبعد از یک هفته قضیه حصار کشی هم حل میشه ..البته به نفع استان و به ضرر مردم همیشه مظلوم آبادان وخرمشهر...
ساسان
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
اره تمام مشکلات شهر حل شده فقط مونده روستا هامون مگه مردم روستا از کجا امرار معاش میککند از شهر دیگه.کجا خرید میکنند کجا کار میکنند...اخه میخوای چوب لای چرخ بزاری دنبال یه بهونه درست درمون بگرد.چرا جک میگید ..کاملا مشخص شد شوما از کجا خط میگرید و به فکر چه منافعی هستید...پس اقای استاندار به حمایت شوماست که راحت چوب لای چرخ منطقه ازاد میزاره....واقعا متاسفم
اروند
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
ببخشیدا دیگه نماینده ای که ... بهتر از این نمیشه
سروش
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
انصاری پرقدرت ترین نماینده آبادان در گذاشتن و برداشتن مدیران شهر آبادانه ؛ ار رییس پالایشگاه گرفته تا معاون فرماندار و ... پس کاملا مشخصه که مخالف قدرت گرفتن مدیران منطقه آزاد باشه . حصار منطقه آزاد در واقع حصار ... برخی آقایونه .
سید مهدی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
یعنی من مات و مبهوت موندم از استدلال هایی که برای عدم حصار کشی این آقایان عنوان کردند
آبادانی الاصل
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
فیدوس جان متشکریم که آنقدر پیگیر موضوع حصار کشی بودی  تا اینکه موضع قانونی حصار کشی منطقه آزاد اروند را از زبان آقای کعبی قائم مقام سازمان اروند شنیدیم اما صحبتی با آقایان انصاری و سامری:شما چه نماینده ایی هستید که با قانون مناطق آزاد آشنایی ندارید مگر نمی دانید تا منطقه آزاد حصارکشی نشود قوانین منطقه آزاد از معافیت های گمرک و مالیاتی گرفته تا تردد اتباع خارجی و سایر مزیت های شهروندی شامل ساکنین و سرمایه گزاران آن نمی شود،لطفا با قانون مخالفت نکنید که مخالفت با قانون ، بفرموده امام ره که به بعضی از آقایان خطاب نمودند: نگو قانون را قبول ندارم قانون تو را قبول ندارد ...
ابادانی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
من نمیدونم صار کشی تا جه حد مفیده اما مطمئننا ضرر نداه.چون اوضاع از این بدتر نمیشه.اقای انصاری که ... اما چرا دو نماینده دیگر ساکتند؟ امیدوارم که اونها لااقل به فکر مردم باشند و به خاطر ....منافع مردم رو از بین نبرند.
احمد نژاد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
الحق و الانصاف حق با عبدالله كعبي است. به هر حال دولت، آبادان و خرمشهر را به عنوان منطقه آزاد پذيرفته است. پس بايد طبق روال پيش برود. و يا اينكه بلكل منطقه آزاد برداشته شود.آخه مگه ميشه منطقه آزاد بدون محدوديت باشه؟ منطقه در تعريف علمي يعني يك محدوده مشخص شده با حدود شمالي جنوبي شرقي غربي است. نمي دونم اين آقايون چطور به خودشون اجازه مخالفت با قانون را مي دهند.
مجید
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
از فیدوس عزیز خواهش می کنم یک مصاحبه با یک نفر از کارشناسان واقعی و اهل فن انجام دهد و به این موضوع به شکل دقیق بپردازد تا مردم در جریان واقعیات قرار گیرند قطعا بعد از آن هیچ مسئولی بخود اجازه نخواهد داد که بیاید و آبکی استدلال خود را در مورد حصارکشی یا عدم حصارکشی منطقه آزاد بیان کند
اردشیر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
صحبتهای آقای انصاری مشخص است که کاملا با ... صحبت میکند چون با مدیران وسیاسیتهای منطقه مخالف است مصالح مردم را نادیده گرفته و با اساس کار مخالف است.صحبتهای دو نماینده غیرکارشناسی ... است .مردم کی بایدتااز این دعواهاآسیب ببینند.حالا شماازمنتصبان نمایندگان آبادان و خرمشهر یک نفربگذارید تو دستگاه منطقه آزاد بخدا تا یک ماه دیگه دور منطقه آزاد دیوارچین را ایجاد میکنند.
امیر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
ما عده ای از گسانیکه همیشه نظر آقای دهدشتی را قبول داشته وبه ایشان رای داده ایم منتظر موضع ایشان دراین خصوص هستیم .آقای دهدشتی شما باید مصلحت مردم را درنظر بگیری .آبادان امروز یک قهرمان میخواهد که روبروی همه زیادی خواهی ها بایستد.دهدشتی تو قضیه خودرو از مواضع استاندار حمایت کرد که ما انتظارش را نداشتیم .و تقریبا از ایشان قطع امید شده غیر از اینکه برگردد به مواضع مردمی خود .اگه امروز یک قهرمان پیدابشه و جلو همه این زیاده خواهان را بگیرد همه مردم پشت سراو خواهند بود .یک قهرمان که آبادان و خرمشهر را نجات بده مثل دریا قلی مثل جهان آرا، قبادی نیا،حمیدطاهری،دکتر موسوی ،بهنام محمدی و همه شهدای قهرمان شهرمان البته مثل اونا که دیگه گیرنمیاد.گیر میاد!!!!؟؟؟؟؟؟؟
علي عزيزي
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
سوال : 1-جناب آقايان انصاري و سامري مدرك تحصيلي شما چيست؟ 2- چرا اينقدر سرنوشت روستاها برايتان مهم است؟ 3- چرا اينقدر در مورد مديريت مناطق آزاد حساس هستيد ؟ اونا هم دوست دارند!!!!!!!!! **از ماست كه بر ماست**
امیر عباس خرمشهر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
مهندس سامری(لقب ایشان بخود)... سال به سال دریغ از نماینده قبل...
عباس
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
اینها به خاطر منافع خودشون میگن نشه آخه تا کی آقایان به اصطلاح نماینده.
سعيد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
خليلي نياي عزيز ليلا خانم با استفاده از عبارت پيرامون كه در اصل گرداگرد چيزي را در جمله بيان ميدارد به جاي استفاده از """ در رابطه با و درباره و ...""" نشان دادند چقدر بر عناوين تسلط دارند. دوست عزيز خود را آزرده خاطر نفرماييد بر اين افراد هيچ حرجي نيست. مو رو از ماست ميكشند بيرون خانم محترم؟ماستي كه اين آقا در طي اين چهار سال بسته اند پر از سنگ است مو جاي خود دارد. تنها كاري كه اين فرد و افرادي همچون انصاري انجام ميدهند ژستهاي پوپوليستي است كه خوراك خوبي براي شماها به شمار ميرود.
علی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
آقایان نماینده اگه مردمی شدید هم تایید صلاحیت میشید هم رای میارید . ولی اگه استانی شدید فقط شاید تایید بشید .
حسن امیری نسب
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
اقای انصاری یه فکر ابادان نیست از این میترسد که بگویند حصارکشی کار کعبی میباشد و موقعیت خودش ذا در انتخابات دز خطر میبیند
حسین نظری
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
باسلام.اقایان جوابشونه ازدوستان گرفتند حالابنده حقیریک سوال ازاین اقایان به اصطلاح نماینده مردم داشتم که خدمتتون عرض میکنم. شما دربخشی ازاظهاراتتان فرموده اید روستاهابیرون ازحصارمی مانند. ازبرکت سرشما نیم بیشتری ازمحدوده شهری ابادان وخرمشهرکه درمحدوده حصارمنطقه قرارگرفته درحال حاضرازروستاهای شهرهای دیگرضعیفترندودرعمل روستاهستند.شماخودتان برویدکناربهمنشیرازخرمشهرتا خضر.هردوطرف رودخانه رانگاه کنید.باخودبیندیشیدوبه وجدانتان رجوع کنید. میشوداسم شهرروی این مناطق گذاشت. واقعا شما دم ازکدام روستامیزنید. بازهم تاکید میکنم نصف بیشترمحدوده شهری ابادان وخرمشهرکه درمحدوده منطقه ازاد قرارگرفته به اسم شهراست درعمل روستا... شمشیرهایتان غلاف کنیدواینقدرتیشه به ریشه این مردم نزنید.بس است دیگر.شمابه اصطلاح نماینده این مردمیدوبارای همین مردم روی کارامده اید...
شهروند
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
باسلام چند نکته: 1- نبودن حصار چه نفعی به روستاهای اطراف رسانده و میرساند که حصارکشی سبب از بین رفتن آن خواهد شد؟ 2- اگر نظری به مناطق آزادی که حصارکشی در آن انجام شده نظیر چابهار و ارس بیاندازیم متوجه خواهیم شد که این حصار کشی فقط جهت جلوگیری از قاچاق کالا انجام شده و از خروج کالا با حجم بالا در گیت های خروجی جلوگیری می شود ولی افراد عادی که با خودروهای معمولی قصد خروج از دروازه را دارند بدون هیچ کنترلی از گیت عبور میکنند پس اگر آقایان دغدغه سایر هموطنان جهت بهره مندی از قانون کالای همراه مسافر را دارند باید بدانند که حصارکشی هیچ مانعی جهت رفت و آمد و خرید کالا و جابجائی آن نه تنها به سایر نقاط استان بلکه به سایر نقاط کشور هم ایجاد نمیکند. 3-انجام حصارکشی باعث ایجاد رونق اقتصادی در شهرهای آبادان و خرمشهر و ایجاد کسب و کار میشود که نتیجه آن به سایر نقاط استان معطوف میشود. 4- از نمایندگان محترم مخالف خواهش می شود که یک دلیل منطقی جهت مخالفتشان ارائه دهند زیرا رونق اقتصادی منطقه و کسب درآمد برای سازمان موجب میشود که سازمان بتواند طبق قانون از بودجه خود جهت بهبود وضعیت مناطق همجوار از جمله روستاهای اطراف منطقه استفاده نماید.
بهلول
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
یک سوال: اگر یکی از پیمانکاران حامی ... برنده مناقصه حصارکشی شود باز هم آقای ...با حصارکشی مخالفت خواهند کرد یا آنرا جزو واجبات خواهد شد؟؟؟!!!
جواد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
آقای انصاری و سامری اگر خود را نماینده مردم آبادان و خرمشهر می دانند و دلسوز مردم این دو شهر می باشند از انتقال پروازهای ایرعربیا که به تازگی در فرودگاه بین المللی آبادان راه افتاده؛ به شهر اهواز جلوگیری کنند چون شنیده ها حاکی از آن است که اهوازی ها در صصد انتقال این پرواز به فرودگاه اهواز هستند.
استاد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
خسته نباشی عرض می کنم خدمت تمامی دست اندر کاران فیدوس و همچنین مردم عزیز و شریف آبادان و خرمشهر از ماست که بر ماست این سالیان سال که میگذرد فکر میکنید مایه عقب ماندگی این منطقه کی میتونه باشه جز همچنین افراد ... البته از ماست که بر ماست
سامان
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
... فکرکرده مردم نمیفهمن. بابا اینا با استانداردست دارن ومنافعشون درخطره وچون استاندارگفت حصارکشی ممنوع سامری هم گفت ممنوع...البته مامردم دیگه نمیزاریم استانداروامثالش حقمونوبخورن.
علي
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
أقاي ثامري و أنصاري با نمايندگي باي باي كنيد
رضا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
انصاری حیا کن که این همه بر خلاف منطقه حرف میزنی
یک دلسوز خرمشهری
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
با سلام دوستان قضاوت کردن بی فایده راجع به نماینده ها کار درستی نیست . من نه مخالف ونه طرفدار سامری هستم اما الحق و الانصاف سامری کاری کرد کارستون برخی از قشر خرمشهر حتی از سیاست چیزی بلد نبودند اما سامری به مردم خرمشهر یاد داد چگونه در دوره های بعدی یا حتی در هر جایی از حقوق به حق خودشان دفاع کنند و نگذارند حقشان ضایع شود . آیا اینکه بودجه های عمرانی صرف دیوارکشی آنهم توسط پیمانکاری که خودشان اطلاعات را از پیش به او داده اند و ... دیوار کشی هم مطمئناً نیمه کار میماند و منطقه آزاد هیچ و پوچ . ظلم بزرگی در حق مردم این دوشهر نیست پس با انصاف قضاوت کنید.
رحیم
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
به نظرم حصار کشی مفیده چون منطقه از سایر مناطق جدا میشه تابهتر به چشم بخوره که منطق ازاد هست حالا ماشینهایی اروند تا که مربوط به شهرمون هست بقیه هم دارند میخرند مگه مربوط به شهر آبادان و خرمشهر نیست چرا بقیه دارند میخرند کل خوزستان دارند ماشین اروند میخرن ماشینها باید فقط مربوط به این دو شهر باشه نه کل استان به خاطر همین میگم حصار کشی کنند بهتره....
رهام عباسپور
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
لطفا به این نکته توجه کنید که اگه نمایندگان ابادانی محترم یعنی هر سه تا به فکر ابادانی ابادان بودند زمان بستن کابینه پشت سر مقتدایی میایستادند و ایشان حداقل الان وزیر نفت می بووود و میتووونست خیلی بهتر به شهرش کمک کنه..
امین
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
آقای انصاری شما از کجا میگویید اکثر مردم با حصار کشی مخالفند آمار گیری کردین؟اگر امار گیری کردین بیشتر مردم از آزاد شدن تردد ماشین های منطقه آزاد در اهواز مخالفند چه بخواد کل استان این حرف از خودت در نیاور اقای انصاری تو به عنوان نماینده مردم آبادان هستید نه نماینده اهواز یا استان
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END