آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      

فیدوس: شورای هماهنگی اصلاح طلبان خوزستان تشکیل می شود. این تصمیم حاصل سلسه مباحثاتی است که از چندی پیش میان شخصیت ها و گروه های اصلاح طلب خوزستان صورت پذیرفته است. روز جمعه شماری از اصلاح طلبان خوزستان در اهواز گرد هم آمدند و به طور جمعی تصمیم گرفتند با تشکیل شورای هماهنگی فعالیت های اصلاح طلبان در خوزستان را با هماهنگی بیشتری پیش ببرند.

شورای هماهنگی اصلاح طلبان که در بسیاری از استان های کشور نیز تشکیل شده الگوگرفته از شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است که در آن احزاب، گروه ها و شخصیت های اصلاح طلب با  سیدمحمد خاتمی حضور دارند.

روز جمعه در نشست جمعی از اصلاح طلبان خوزستان مسائل ملی ومنطقه ای مطرح شد وتعدادی از حاضرین نظرات خود را پیرامون مسائل مطرح شده بیان کردند .

 سپس با توجه به ضرورت ایجاد هماهنگى میان احزاب و نیروهاى اصلاح طلب استان مقرر شد بعد از مشورت و دعوت از سایر احزاب و نیروهاى اصلاح طلب خوزستان، شوراى هماهنگى اصلاح طلبان استان به منظور هماهنگى و ایجاد ارتباط مستمر بین اصلاح طلبان تشكیل شود.

همچنین اعلام شد طى هفته هاى آینده با دعوت از سایر نیروهاى اصلاح طلب در این زمینه همفكرى و هماهنگى انجام و آیین نامه های اجرایی این شورا تهیه شود.

۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۳
/
Histats.com START (standard) Histats.com END