آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
نقش یک خانواده در تاریخ ویرانی آبادان
پایگاه خبری فیدوس طی چندین مطلب به موضوع عبدالباقی پرداخته است، در این نوشته با استناد به مواردی روشن قصد بر تحلیل نقش خانواده عبدالباقی در تاریخ ویرانی آبادان داریم.
حلقه نخست از زمین‌خواری در آبادان
پایگاه خبری فیدوس- قول داده بودیم در پرونده زمین‌خواری مطالبی را با شما در میان بگذاریم. این گزارش کوتاه بخش نخست از این مطالب خواهد بود که در آن به اسامی اشاره شده است.
نکاتی درباره اوراق نفتی و فروش آن
پایگاه خبری فیدوس-در شرایطی که فضای بازار ارز در حال تجربه ثبات نسبی است، برخی منتقدان دولت با سیگنال‌های خطرناک و اشتباه، در مسیر افزایش قیمت دلار و به هم ریختن بازار ارز گام برداشته‌اند.
گزارش یک کلاه برداشتن و گذاشتن میلیاردی بر سر بیت المال در روز روشن
پایگاه خبری فیدوس-شفا دارو پرونده‌ای است به ارزش چند صد میلیاردی که سرنوشت مبهم آن با اسامی: علی صدقی، محمد احتیاطی، شبنم نعمت‌زاده و صلح عجیب اسدالله غلامپور و... پیوند خورده است.
فشار یقه سفیدها برای بستن پرونده‌هایی با ارزش چند هزار میلیارد تومان
پایگاه خبری فیدوس-پای ذی‌نفعان هزاران میلیارد تومان از دست رفته وسط است. فسادی که کمتر از ده درصد آن معادل خرید 40 درصد سهام هلدینگ بزرگ پتروشیمی باختر است.
کلاه گشاد هزار میلیاردی
پایگاه خبری فیدوس- این مطلب گزارش معامله پتروشیمی امیرکبیر با شرکت پیلار از شکایت تا مصالحه‌ای با ضرر نزدیک به هزار میلیارد تومان است، همراه با واکاوی نقش مجیب، احتیاطی، غلامپور، مهدوی و گروه مطهری اصل
تلاش برای انتصاب مدیرعامل پرحاشیه در پتروشیمی غدیر
پایگاه خبری فیدوس- شتر انتصاب رکوردار مدیریت منتهی به زیان دهی و حاشیه به دروازه‌های پتروشیمی غدیر رسید، شرکتی که تجربه نشان داده واکنش آن به انتصاب افراد بی تجربه در سود و زیان چه اندازه شدید است.
مسئله زمین‌خواری سیستماتیک در منطقه آزاد اروند-1
وضعیت واگذاری زمین‌های تجاری، اراضی شهری در بخش فضای سبز و آزاد و تغییر کاربری‌ زمین‌ها در منطقه آزاد اروند، سراسر دچار مشکلات و ابهامات فراوانی است. این ابهام‌ها شائبه سیستماتیک بودن زمین‌خواری در این منطقه را تقویت می‌نماید.
گزارش بزرگترین باخت تاریخ صنعت پتروشیمی ایران
این گزارش تکمیل کننده چند گزارش منتشر شده قبل در خصوص مسائل پر ابهام در خصوص منشاء دارائی چند میلیارد دلاری گروه مطهری اصل(مالک شهرک باستی‌هیلز) و وابستگان ایشان است.
صدای زندگی از تاریکی بدون پنجره کانتینرها
پایگاه خبری فیدوس- زندگی در تهران و بلکه تمام ایران معادله سخت خانه و اجاره و مشکلات هزار جور زوج‌هایی است که حتی توان مستاجر بودن را هم ندارند. زندگی در کانتینر گزارش این وضع است
گزارش سیزدهمین دادگاه اسدبیگی
سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی هفت‌تپه، صبح امروز در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
گزارش مجمع سالیانه پتروشیمی امیرکبیر
پایگاه خبری فیدوس-با بررسی دقیق نتایج جلسه مجمع سالیانه پتروشیمی امیرکبیر، چند نکته مشخص می‌شود.
گزارشی عجیب از پرونده یکصد و چهل میلیارد تومانی یک شرکت پتروشیمی در سازمان بازرسی
پایگاه خبری فیدوس- دلایل نصف شدن سود پتروشیمی امیرکبیر و از دست رفتن این بهره از جیب بازنشستگان کشور چیست؟ شاید گزارش سرنوشت پرونده‌ای چند میلیون یورویی با ارزش نزدیک به یکصد و پنجاه میلیارد تومان روشنگر این موضوع باشد.
استخدام از وابستگان وزیر رفاه تا نزدیکان استاندار خوزستان، نمایندگان سابق کهگیلویه، کرمانشاه و بوشهر
طی یکسال گذشته در دوره مدیریت اسدالله غلامپور در "شرکت پتروشیمی امیرکبیر" نزدیک به 300 نفر به صورت قراردادمدت معین، قرارداد مستقیم با شرکت، تامین نیرو، رفاه پردیس، تعمیرات و زرین کنگان استخدام شده‌اند.
پربازدیدها
Histats.com START (standard) Histats.com END