آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
اعلام زمان اجرایی شدن تغییر قیمت نان
قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران در واکنش به نوسانات نرخ نان در نانوایی های سطح کشور اظهار کرد: دلیل اینکه قیمت‌ نان مجدد اصلاح شد این بوده که مردم نان را در نواحی مختلف شهر با قیمت‌های متفاوتی تهیه می‌کردند و قیمت مشخصی برای آن، تعریف نشده است.
اشرافیان مجهول
آیا واقعاً شخصیت‌های سیاسی در این شهرک ویلا دارند؟ از آنجایی که زمین املاک باستی هیلز همگی در آغاز متعلق به غلامحسین مطهری اصل، مالک پتروشیمی «نوید زرشیمی» بوده و به گفته‌ی یکی از فعالانی که به موضوع املاک باستی هیلز ورود کرده است،
5 کانون فساد در ایران
یکی از پنج کانون فساد دلارهای نفتی است. توزیع غیر شفاف و غیر برنامه‌ای دلارهای نفتی طی پنجاه ساله‌ی گذشته بزرگترین کانون رانت و فساد در ایران بوده است.
چند کلمه درباب اخراج ۲۰کارگر نیشکر هفت‌تپه
بخشی از پیش‌بینی آل‌احمد درباره نفت، آبادان، مسجدسلیمان، سد دز، خشکسالی، تغییر در احوالات زیستی-معیشتی عرب‌های خوزستان، نیشکر هفت‌تپه، سیل و... دراین چندسال کاملا به وقوع پیوسته است.
نرخ جدید تورم کمر مردم ایران را شکست
به گزارش فیدوس؛ این گزارش بر محور تحلیل جامع شرایط تورم در تابستان ایران و اوج آن همچنین فشار کمرشکن به اقشار مختلف تهیه شده است.
خبری که جهان فن آوری را شگفت زده کرد
به گزارش فیدوس خبر ساخت کامپیوتر کوانتومی توسط دانشمندان شرکت گوگل، جهان فناوری را در شگفتی فرو برده است.
در آستانه یک انفجار
مهم‌ترین مساله امروز، اصلاحات نظام بازنشستگی است که باید مراقب آن باشیم. ما اگر طی ۱۰ سال آینده کاری نکنیم، نظام بازنشستگی با بحران جدی مواجه خواهد شد.
مناقشه بر سر لایحه طوفانی تجارت
این روزها موضوع تصویب لایحه تجارت در مجلس باعث انتقادهای فراوان در جامعه تجاری کشور شده است، انتقادهایی که نشان دهنده مشکلاتی است که تجارت ایران با آن دست به گریبان است
روایتی کامل از فساد در خانواده آقای وزیر
امروز اولین جلسه دادگاه شبنم نعمت زاده دختر محمدرضا نعمت زاده وزیر اسبق صنعت معدن و تجارت در دولت اول حسن روحانی برگزار شد. به این بهانه نگاهی داریم به فعالیتهای اقتصادی خانواده محمد رضا نعمت زاده وزیر اسبق صنعت معدن و تجارت.
چرا ایران زمان کمی برای توسعه دارد
دکتر فرشاد مؤمنی که در مؤسسه دین و اقتصاد سخن می گفت، به انتقاد از سیاست های توسعه فناوری در ایران پرداخت و تأکید کرد واردات ماشین آلات، واردات فناوری نیست.
محاکمه یکی از آقازاده‌ها
شبنم نعمت‌زاده که شهریور سال گذشته بازداشت و با قرار وثیقه آزاد شده بود، ساعتی پیش با تبدیل قرار، بار دیگر بازداشت شد؛ بازداشتی که ظاهرا مقدمه محاکمه وی و برخی دیگر از متهمان پرونده ای است که موضوع آن احتکار داروست؛ احتکاری که با کشف یک انبار در سال گذشته برملا شد.
محمد اسلامی درباره جدیدترین وضعیت طرح ملی مسکن و ثبت‌نام متقاضیان واجد شرایط اظهار کرد:‌ وقتی که پروژه‌های طرح ملی مسکن از یک مرحله‌ای عبور کند در هر استان ثبت‌نام از متقاضیان آغاز خواهد شد.
شرکت خودروسازی کرمان‌موتور اعلام کرد:‌ همه قطعات و مواد اولیه لازم برای تولید خودروهای ثبت‌نامی این شرکت تأمین شده و تا آبان‌ماه همه تعهدات ثبت‌نام شده تحویل می‌شود.
قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش گفت: سایپا همه خودرو‌های معوق سال گذشته و تعهدات مرتبط با سال ۹۷ را تا پایان مهرماه به مشتریان تحویل خواهد داد.
پربازدیدها
Histats.com START (standard) Histats.com END