آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
گرانی به بازار کتاب رسید
همزمان با افزایش قیمت کاغذ در بازار برخی از ناشران به تدارک انتشار برچسب قیمت تازه برای درج به روی محصولات خود پرداخته‌اند.
در افتتاحیه جام جهانی فوتبال روسیه
در حالی که دیروز در مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ رابی ویلیامز به عنوان خواننده حضور یافت، حرکت غیراخلاقی وی با عذرخواهی شبکه پخش کننده مراسم همراه شد.
فروش گلدان داخل انباری به قیمت ۱۹ میلیون دلار!
گلدانی که در اتاق زیرشیروانی یک خانه فرانسوی پیدا شده بود در یک حراجی به قیمت بیش از ۱۹ میلیون دلار به فروش رفت.
حسن فتحی سکوتش را شکست و از احتمال ساخت سری جدید «شهرزاد» خبر داد
سریال شهرزاد بعد از سه فصل با مرگ قباد به پایان رسید. مرگ کاراکتر قباد با بازی شهاب حسینی در آخرین قسمت سری شهرزاد با انتقادها و اعتراض‌های گسترده‌ دوستداران این سریال مواجه شد. کاربران پرشماری در شبکه‌های اجتماعی از «پایان بد»، «پایان تلخ»، «پایان غیرجذاب» و... سخن گفته‌اند
مجله اینترنتی thisisinsider در گزارشی معرفی کرد؛
در میان ستاره‌های سینما و موسیقی، کودکان و نوجوانان زیادی وجود دارند که بعد از اتمام دوران دبیرستان و گرفتن دیپلم حتی به دانشگاه می‌روند. اما چهره‌های مشهوری هم وجود دارند که خیلی زود مدرسه را رها کردند. مجله اینترنتی thisisinsider در گزارشی به هنرمندان مشهوری پرداخته که در اتمام تحصیل خود عاجر بودند.
محمدرضا شمس: نوجوانان هنوز اعتماد به نفس ندارند و حتی خرید ساده را هم بلد نیستند
محمدرضا شمس با بیان این‌که آموزش به کودکان درباره بدن خودشان جزو دغدغه‌های نویسنده‌ها نبوده است می‌گوید: این‌که به بچه بگوییم اجازه نده کسی به بدنت دست بزند، تابو است و چون ما هم آموزش ندیده‌ایم راه بیان این مسائل برای کودکان را بلد نیستیم.
عذرخواهی تهیه کننده دورهمی؛
شب گذشته خبر پخش برنامه «دورهمی» با حضور ناصر ملک مطیعی در یکی از شبکه های ماهواره ای در رسانه های مجازی پخش شد و نظر همه را به خود جلب کرد و در پی آن تهیه کننده «دورهمی» عذرخواهی کرد.
۷ اثر تازه از عید فطر به روی پرده می‌رود
اکران سری دوم فیلم‌های نوروزی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و با رسیدن عید فطر علاقه‌مندان به سینما می‌توانند در انتظار آثار جدیدی باشند که ماه‌ها در انتظار به روی پرده آمدن هستند.
هنرمندان جهان مردم فلسطین را تنها نمی‌گذارند
تا زمانی که ظلم ظالمان وجود دارد هنرمندان آزاده جهان از حمایت مظلومان دست برنمی دارند و به همین دلیل موضوع مردم فلسطین و جنایت های رژیم اشغالگر قدس سال هاست سوژه هنرمندان است.
تغییرات در آئین‌نامه خرید کتاب
دبیر هیئت انتخاب و خرید کتاب از اجرایی شدن حذف ناشران دولتی و نیز ناشرانی که به هر طریق از بودجه عمومی استفاده می‌کنند، از فهرست ناشرانی که این هیئت از آن‌ها خرید می‌کند، خبر داد.
به دلیل نداشتن شاکی
وودی آلن می گوید با توجه به اینکه توسط هیچ یک از هنرپیشه‌های زن که طی سال‌ها با آنها کار کرده متهم به سواستفاده جنسی ‌نشده باید به عنوان مظهر جنبش «من هم همینطور» از او یاد شود.
«عفاف و حجاب» در ویترین نمایشگاه قرآن
بیست و ششمین دوره نمایشگاه قرآن روزگذشته به کار خود پایان داد و می‌توان جدی‌تر به آسیب‌شناسی کیفیت برگزاری بخش ویژه «عفاف و حجاب» در این دوره پرداخت.
با پایان شمارش آرا
نتیجه شمارش آرای انتخابات هیأت مدیره خانه تئاتر اعلام شد و طی آرای شمارش شده، نادر برهانی مرند با ۵۵۶ رأی در صدر انتخاب شدگان این دوره قرار گرفت.
آیا شکست طرح افطار تا سحر سینماها به کم‌کاری سیما مربوط است؟
انتقاد از تلویزیون و سیاست‌های پخش ‌آن همواره در رسانه‌ها و از سوی کارشناسان، مخاطبان و چهره‌ها مطرح بوده است اما هرچه به امروز نزدیک‌تر شده‌ایم، دامنه این انتقادها بیشتر شده و بر تعداد منتقدان تلویزیون اضافه شده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END